Archiv konference/004 - Michal Jurosz - Nový člen - Re. Začátek

Z Bernský salašnický pes - bspes.cz
< Archiv konference(Přesměrováno z AK/004)
číslo: 4 / 97
předmět: Nový člen + Re: Začátek
autor: Michal Jurosz
datum: 07.01.2001 16:45
předchozí: 003
následující: 005

Příspěvek s názvem Nový člen + Re: Začátek zaslal Michal Jurosz 07.01.2001 16:45 do konference bernaci@pandora.cz.


Předem zdravím všechny v konferenci.

Jmenuji se Michal Jurosz - mj@korab.cz , je mi dvacet a u našeho domku běhá osmiměsíční fenka Betty.

Za pár dnu se do konference přihlásí i můj bratr Pavel. Mimochodem, bratr je autorem stránek s adresou http://pes.korab.cz nebo také http://bsp.host.sk. Na těchto stránkach můžeme také umístit archiv konference v nějaké přehlednější formě než je na pandoře.

To by na úvod stačilo. Teď k věci a k odpovědi na dopis Lukáše.

Máme osmi měsíční fenku Betty. A pokud si vzpomínám, tak pokud byla mladší, snad až do šesti měsíců, tak také nebyla nic moc sportovec. Prostě celé dny spala. Vyšli jsme třeba do svého lesa nařezat a odtáhnout zlomený smrk a ona když jsme dorazili na místo, lehla a usla. Domů jsme ji musel odnést.

Myslím, že od tak malého štěněte, které ješte k tomu velmi rychle roste se nedá nic jiného čekat. Prostě většinu času spí únavou.

Co se týče "bojácnosti", tak Betty při hlídání štěká na jedničku, ale pokud někdo neznámý vleze za vrátka, tak si udržuje odstup a určite by nikoho nekousla.

Co se týče vycházek a ostatních psů, tak hlavně když je na vodítku je z ní hrdina a mě tahá od plotu k plotu, ať je ten druhý pes malý nebo velký. Hlavně kolem jednoho vlčáka mám hodně problémů, teď v zimě, udržet se na nohou.

Myslím, že problémy Lukáše se časem vyřeší samy.

S pozdravem mj.