Archiv konference/011 - Michal Jurosz - Re. dobry den (novy clen konference)

Z Bernský salašnický pes - bspes.cz
< Archiv konference(Přesměrováno z AK/011)
číslo: 11 / 97
předmět: Re: dobry den (novy clen konference)
autor: Michal Jurosz
datum: 11.06.2001 14:07
předchozí: 010
následující: 012

Příspěvek s názvem Re: dobry den (novy clen konference) zaslal Michal Jurosz 11.06.2001 14:07 do konference bernaci@pandora.cz.


Dobry den,

vitam pana Ctirada Hrubeho, noveho ucastnika v konferenci Bernsky salasnicky pes. Jsem rad, ze konference ma tak vazeneho clena, tedy alespon z meho pohledu tvurce internetovych stranek o bernacich.

Vas dopis je urcite pro ucastniky konference prinosem a samozrejme neobtezuje. Veskera soukroma korespondence jakkoliv se tydajici bernaku, je podle meho nazoru, plytvani slovy a oproti konferenci, ktera je vyssim stupnem komunikace lidi se stejnymi zajmy, v ni nevidim zadny prinos. Snad jen, pokud se jedna opravdu o tajne soukrome zalezitosti.

Jinak dekuji za pochvalu nasich stanek. V sekci odkazy chystam jeste velke zmeny, snad uz o prazdninach. Archiv konference najdete take na nasich strankach nebo primo na servru pandora.cz - http://www.pandora.cz/conf.php3?no=2894 . Pokud nahodou nefunguje nas email pj@korab.cz nebo mj@korab.cz (server korab.cz ma nekdy problemy), muzete jeste zkusit jurosz@kn.vutbr.cz.

Žížalňíček Češkovaťkovitý Řešťálkovitý ... :))) ... windows-1250 ??? ... bez hacku a carek to taky ujde.

Alma uz je dospela slecna a tak se chci zeptat jestli mate take jako nekteri ucastnici konference spatne zkusenosti se zdravim bernaku (nadměrný růst tzv. horečka kostí - ostitis, lerchová o akutní mokvavá dermatitída, zánět horních cest dýchacích, problémy se srstí, průjmy). Nase Betty ma zatim rok a bez problemu. Ceka nas to taky ? A co klistata ?

S pozdravem Michal Jurosz