Archiv konference/058 - Kubec J. - Re. klub švýcarských salašnických psů

Z Bernský salašnický pes - bspes.cz
číslo: 58 / 97
předmět: Re: klub švýcarských salašnických psů
autor: Kubec J.
datum: 06.01.2003 09:43
předchozí: 057
následující: 059

Příspěvek s názvem Re: klub švýcarských salašnických psů zaslal Kubec J. 06.01.2003 09:43 do konference bernaci@pandora.cz.


Dobrý den a přeji všem zdraví, pohodu a štěstí v tomto roce.

Nejsme příliš dlouho členy klubu KSSP. Ze dvou schůzí, kterých jsme se zúčastnili mám ale pocit velmi negativní. Svoje postřehy z poslední schůze jsem shrnul na našich stránkách http://zoharcu.hyperlink.cz/aja/KV_Lhota_2002/KV_2002_schuze.htm.

O klubových stránkách asi není už potřeba dodat nic moc nového. Stránky jsou vedeny slušně (až na některé delší reakce webmastera), ale problém vidím ve špatném "zásobování" informacemi od vedení klubu. A samozřejmě i členů, ale řízeně - nejlépe asi přes pověřeného člena klubu. Webmaster (je-li externí) nemůže rozhodovat co a jak zveřejnit na stránkách. Jeho úkolem je stránky tvořit a udržovat, nikoli vymýšlet co na nich má být. O ceně se už raději vyjadřovat nebudu.

Náš názor na MVDr. Doubka a MUDr. Brodana je asi zřejmý z výše odkazovaného textu. Samozřejmě se můžeme díky krátkému členství v klubu mýlit, ale že by se mýlilo tolik lidí s námi ?

Myslím si, že vedení klubu je zralé na razantní obměnu. Byla by škoda, aby nakonec došlo k rozdělení klubu, či vytvoření klubu konkurenčního.

Hezký den.
Kubec J.