Archiv konference/085 - J. Kubec - Reakce na příspěvky

Z Bernský salašnický pes - bspes.cz
číslo: 85 / 97
předmět: Reakce na příspěvky
autor: J. Kubec
datum: 20.1.2003 5:38
předchozí: 084
následující: 086

Příspěvek s názvem Reakce na příspěvky zaslal J. Kubec 20.1.2003 5:38 do konference bernaci@pandora.cz.


Dobrý den,

Především se musím omluvit p. Sojkové za svoji blbost. Pořádně jsme se totiž podívali na podmínky květnového víkendu, kterou pořádáte. A pořádně jsme si to přečetli. Což jsme předtím, když jsme se o tom bavili se známými, neudělali. A po loňském říjnovém víkendu nám v hlavách utkvěla informace o ceně, která nám přišla trošku vyšší, než bychom očekávali. A pod tímto dojmem jsme soudili i nyní. Cena pobytu (zejména je-li včetně plné penze, což nám při čtení jaksi vypadlo), je vynikající, místo vypadá také dobře.

Pro p. Hečka: Díky za aktivitu. Co se týká klubových stránek, tak vše podstatné už napsala p. Sojková. Ještě bych snad přidal jakousi "kuchařku - rady pro začátčníky". Stačí se podívat, do konference, zeptat se starších kolegů. Mnoho dotazů se stále opakuje (přejímka štěněte - formality, co ssebou, jak jej zabydlet), bouda, základní péče, nejčastější problémy (např. dermatitida), atd... Toto lze samožejmě řešit i konferencí či poradnou, ale ty dotazy, které v podstatě zajímají každého nového majitele, by mohly být přehledně k dispozici. Dobrá "studnice" informací jsou i stránky mnoha chovatelů a jiných klubů (odkazy, které mám, v případě zájmu rád pošlu).

Nejpodstatnější (a nejtěžší) je ale pravidelná aktuálnost. O stránky (po obsahové stránce) se musí neustále někdo starat.

Jinak návrhy jsou jistě přijatelné všechny. Preferoval bych rychlost načtení a přehlednost (určitě je stále dost uživatelů, kteří mají a ještě nějakou dobu budou mít pomalé vytáčené připojení).

Budete-li mít zájem, rád pomohu (a určitě nejen já) při práci okolo stránek.

K diskuzi uplynulých dnů bych v tomto okamžiku doplnil, že je škoda, že se neobjevili noví účastníci a nové názory.

Přeji všem hezký týden

J. Kubec