Odkazy obecně o pejscích

Z Bernský salašnický pes - bspes.cz

Zajímavé články

Weby o psech

  • www.dog.cz, i-minerva.cz/svet_psu - Mezinárodní kynologický časopis Svět psů Vám každý měsíc přináší články evropských odborníků ze všech oblastí kynologie. V časopise Svět psů naleznete kvalifikovanou odpoveď na vše co Vás zajímá o chovu, výchově, jednotlivých plemenech, nových poznatcích veterinární medicíny a vědy, výstavách doma i v zahraničí, činnosti FCI, ČMKU, nových knihách.
  • www.veterina-info.cz - Internetový veterinární rádce pro chovatele psů a koček. Veterinární lékař odpovídá na vaše dotazy; odborné veterinární články pro chovatelskou veřejnost; seznam ordinací, lékaři, odbornosti a specializace, ordinační hodiny, technické vybavení atd.; oficiální seznam čipovacích míst; užitečné adresy a odkazy na neobvyklé zvířecí www stránky; bezplatná chovatelská inzerce, krytí, chovatelské pomůcky, služby, daruji ...
  • www.mujpes.cz - Internetový server o výchově a výcviku psů. Články, diskusní fórum, atlas psů, rady, tipy, výcvik výchova, kalendář výstav a mnoho dalších informací o psech
  • www.chovpsu.cz - Tato stránka obsahuje odkazy na mnoho článků na internetu, ale i seznam chovatelských stanic, chovných psů a www stránek v ČR, inzeráty, online obchod, nejnovější zprávy a monografii psích plemen.
  • www.stenata.cz - Na této stránce najdete abecední seznam psů, online diskusní fórum a fotosoutěž s mnoha fotografiemi. Můžete si objednat dárkové předměty s obrázkem Vašeho psa (např. trička, skleničky, hrníčky, ale i hodiny a vizitky).
  • www.kynologie.cz - Stránky zaměřené na chov psů. Naleznete zde postřehy, povídky, online rady, některé útulky a inzerci.
  • www.mushing.cz - Stránky Svazu sportu psích spřežení. Výsledky závodů a reportáže z nich, zajímavosti, seznam klubů a fotogalerie.
  • www.ifauna.cz - Internetový chovatelský časopis s on-line inzercí. Elektronická obdoba oblíbeného tištěného časopisu Fauna. Nové číslo vychází každých 14 dní v pátek. Nové číslo, archív, literatura, FAQ, inzerce, výstavy, ceník, odkazy, diskuze, hledej.