Propagace Vašeho webu na bspes.cz

Z Bernský salašnický pes - bspes.cz

Web bspes.cz navštěvuje denně mnoho desítek unikátních návštěvníků. Např. 11. března 2008 to bylo 168 unikátních návštěvníků. Za celý březen 2008, pak 4,397 unikátních návštěvníků vzhlédlo 19,224 stránek. Více informací na stránce Statistika návštěvnosti bspes.cz.

Web bspes.cz je na předních místech při hledání slovního spojení bernský salašnický pes na Googlu a na Seznamu. Aktuální umístění najdete na stránce Jak je na tom bspes.cz ve vyhledávačích.

Mnoho webů se zaměřením na bernské salašnické psy již úspěšně využívám možností propagovat své stánky na bspes.cz. Získávají tak zdarma nové návštěvníky a lepší pozici ve vyhledávačích. Přidejte se i vy. Stačí dodržet pravidla slušného chování a výměnou za odkazy směřující na váš web dát něco málo na oplátku.

Odkaz na hlavní straně

Jedinou možností jak dostat váš odkaz na hlavní stranu našeho webu je úzká spolupráce s námi nebo vložení fotografie, která bude zařazena mezi obrázky týdne. Zatím je fotek nedostatek a je to tedy poměrně snadné a účinné.

Vytvoření článku s odkazem

Vytvořte stánku o vašem pejskovi, chovatelské stanici nebo přímo o vás. Více na v nápovědě a na stránce jak vytvořit svému pejskovi webovou stránku.

Odkazy na stránce "odkazující na nás"

Tím, že na vaše stránky přidáte odkaz upozorňující na web bspes.cz, si na oplátku zasloužíte odkaz na stránce odkazující na nás. Stránka "odkazující na nás" je dostupná z hlavní strany bspes.cz na jedno kliknutí přes menu v části "doporučujeme", což vašemu webu vylepší pozici ve vyhledávačích.